Kontraktační dny PANTER COLORu

Začátek sezóny 2015 se rozhodl velkoobchod PANTER COLOR uvítat stylově. Pro své věrné zákazníky připravila, jednotlivá střediska PANTER COLORu, kontraktační dny spojené s malou oslavou.

 

Důvodů pro oslavu je hned několik – výročí 10 let spojení PANTER COLORu a COLORLAKu a současně oslava 90 let od založení COLORLAKu ing. Kirschnerem ve Starém Městě. Slavnostnější atmosféře odpovídají i zajímavé prostory, kde se jednotlivé kontraktační dny konají, jako např. Zámek Loučeň, Plzeňský prazdroj apod.

 

Jako vždy byla pro zákazníky připravena prezentace sortimentu a novinek největších dodavatelů PANTER COLORu. Po slavnostní zahájení statutárním ředitelem společnosti COLORLAK, a.s. ing. Svatoplukem Chalupou CSc. proběhlo vyhlášení tří TOP Partnerů 2014 a tří TOP Partnerů COLORLAK 2014. V průběhu večera byla losována bohatá tombola. Ceny do tomboly věnovali dodavatelé, za co jim děkujeme.

 

Už nyní se těšíme na další společná setkání a doufáme, že spokojenost našich obchodních partnerů se odrazí i na spokojenosti jejich zákazníků.