Panter Color
velkoobchod
barvy laky

Skupina Colorlak:

Colorlak logo Colorlak Slovensko logo Ekolak logo Panter Color logo AAA Barvy logo

SU 2013

O nás

Ilustrační foto

 

Akciová společnost PANTER COLOR a.s. patří mezi největší velkoobchodní distribuční sítě nátěrových hmot a příslušenství v České republice. Je provozovatelem celorepublikové specializované prodejní sítě Svět Barev, tu tvoří téměř 160 vybraných prodejců barev, laků a příslušenství.

V naší nabídce naleznete kvalitní produkty z tuzemské, ale i zahraniční produkce včetně tónování barev na počkání. Samozřejmostí je ochotný a kvalifikovaný personál, technicky podpořený jednotlivými dodavateli.

Velkoobchodní společnost PANTER COLOR a.s. nabízí svým zákazníkům nejenom širokou nabídku kvalitních produktů za zajímavé ceny, ale řadu benefitů, které jsou příjemným doplňkem vzájemné spolupráce jakož jsou:

  • Bezplatný elektronický objednávkový program zajišťující stále aktuální informace o skladových zásobách, cenách a akčních nabídkách.
  • Pravidelná komunikace prostřednictvím profesionálně vyškolených smluvních obchodních zástupců
  • Doprava zboží na místo určení do 24 hodin od přijetí objednávky
  • Bezplatný poradenský a informační servis v oblasti nátěrových systémů včetně navržení nátěrového systému a postupu dle konkrétních potřeb zákazníka
  • Tónování interiérových malířských barev, fasádních barev, syntetických, epoxidových, vodouředitelných, ale i polyuretanových barev včetně tenkovrstvých omítek dle nejpoužívanějších vzorkovnic typu: NCS, RAL, EUROTREND, COLORLAK DEKOR INTERIER atd.

Našim cílem je, aby každý váš nákup byl příjemnou záležitostí, která bude zárukou spokojeného zákazníka, ten se pak bude s radostí vracet nejenom pro barvu, ale i pro odbornou radu.


Ekolak

Ke stažení: dok-1, dok-2, dok-3, dok-4


Copyright Panter Color a.s. . Všechna práva vyhrazena.